LCW Lubelskie Centrum Wspinaczkowe


Ściana wspinaczkowa "Paderewski"                Akademos OSiR, ul. Symfoniczna 1, 20-853 Lublin

25 września 2014

WLW 2014 – Rozstrzygnięcie

1 miejsce – Marcin Filipek – 31 pkt. i 88% obecność

3 miesięczny karnet na ścianę LCW UP i Paderewski

2 miejsce – Marek Proskura – 23 pkt. i 67% obecność

– 2 miesięczny karnet na ścianę LCW UP lub Paderewski

3 miejsce – Kuba Ludian – 20 pkt. i 61% obecność

– miesięczny karnet na ścianę LCW UP lub Paderewski

Najaktywniejszy  – Karol Adamczewski – 16 pkt. i 56% obecność

– miesięczny karnet na ścianę LCW UP i Paderewski – z odroczonym terminem wykorzystania

 

Gratulujemy zwycięzcom :) !

 

Pełne wyniki WLW dostępne tutaj >>

25 sierpnia 2014

Sekcje w LCW Paderewski w roku szkolnym 2014/15

Sekcja krasnali (od 6 lat)

Zajęcia 1 raz w tygodniu po 90 min  – 80 zł/ m-c.

termin: poniedziałek 17.30-19.00

Sekcja dzieci (od 8 lat) i młodzieży

Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min  – 120 zł/m-c.

 Zajęcia 1 raz w tygodniu po 90 min  – 80 zł/m-c.

terminy: wtorek 17.30 – 19.00, czwartek 17.30 – 19.00

Sekcja studentów

Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min  –  130 zł/m-c.

 Zajęcia 1 raz w tygodniu po 90 min  –  90 zł/m-c.

terminy: wtorek 17.30 – 19.00, czwartek 17.30 – 19.00

Sekcja dorosłych

Zajęcia 1 raz w tygodniu po 90 min   – 120 zł/m-c.

 Zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min   – 200 zł/m-c.

termin: poniedziałek 17.30-19.00, piątek 19.00 – 20.30 (LCW UP)

 

Informacje i zapisy :

Michał Kawecki
email: michal@scianka.com.pl
tel. 510 43 91 44

14 czerwca 2014

Pader Balder 2014

24 maja w LCW Paderewski odbyła się druga edycja Towarzyskich Zawodów Bulderowych – Pader Balder.
Tak jak rok wcześniej starty odbywały się w 3 kategoriach: dzieci, amatorzy i zawodnicy. Każda grupa miała odpowiednio zmodyfikowany zestaw bulderów. Na dzieci i zawodników czekało 19, a na zawodników 16 bulderów.

Problemy przygotowali Michał Kawecki i Sebastian Walczuk, z pomocą Bartka Błachni i Moniki Prokopiuk.


Filmik z grup dzieci i amatorów autorstwa Michała Mrozika

Wyniki:

Najlepsi wśród dzieci i młodzików:

1. Natalia Woś – Pol Inowex Skarpa Lublin
2. Marcelina Matyjaszczyk  – Pol Inowex Skarpa Lublin
3. Natalia Karaś – AKW Kotłownia Junior

1. Olaf Malinowski  – Pol Inowex Skarpa Lublin
2. Adrian Kieraga – Pol Inowex Skarpa Lublin
3. Szymon Karaś – AKW Kotłownia Junior

Najlepsi amatorzy:

1. Adrianna Pabian
2. Natalia Jachowicz
3. Dorota Pawelec

1. Marcin Sparwka
2. Michał Mrozik
3. Rafał Andrys – AZS UP Lublin

Najlepsi zawodnicy:

1. Karina Mirosław – Pol Inowex Skarpa Lublin
2. Kasia Kwiatkowska – Pol Inowex Skarpa Lublin
3. Sandra Bauer – Skarpa Lublin

1. Paweł Pietrzak – AKW Kotłownia/Santa Cruz Team
2. Kamil Gomółka – UKS 15 Lublin
3. Konrad Janek – AKW Kotłownia

Pełne wyniki >>

 

W dodatkowo przeprowadzonych klasyfikacjach wygrali:

Michał Drożdż – najlepszy wspinający się bibliotekarz –  drugi z zapisanych bibliotekarzy nie przeszedł weryfikacji ;)

Piotr Ginszt – najlepszy Taxi Driver

Michał Mrozik – programista, informatyk

Michał Rottau i Katarzyna Zygo – Skarpa Lublin R.

Łukasz Bieńkowski i Julia Zawada – SB Team

Tadeusz Inglot i Dorotka Pawelec – PSWMK

Michał Miśta :) i Adrianna Pabian – MP Team

Piotr Hejwowski i Julia Zawada – KW Lublin

Przemek Poljański i Daria Joć – LCW Paderewski

Szczególne podziękowania należą się Sebastianowi Walczukowi i Arenie Wspinaczkowej Makak w Warszawie gdzie ostatnio Seba rezyduje – za poświęcony czas i siły, oraz za udostępnienie nowiutkich chwytów i struktur.

Podziękować chciałem również osobom bez których te zawody by się nie odbyły, osobom które z własnych chęci poświęciły swój wolny i nie tylko wolny czas i pomogły w przygotowaniu zawodów i w posprzątaniu po zawodach i przygotowaniu nowych dróg i bulderów na ścianie.

 

15 maja 2014

Odwołane zajęcia

W związku z organizacją  Towarzyskich Zawodów Bulderowych PADER BALDER,

zajęcia na ścianie wspinaczkowej LCW Paderewski  nie będą odbywały się w dniach 23-25 maja.

W czwartek, 22 maja dostępna będzie jedynie część ściany do wspinania z asekuracją linową i bulderownia na dole.

Zachęcamy do startu w zawodach i kibicowania!

25 kwietnia 2014

Soboty w Paderewskim

26.04.2014r. ściana jest CZYNNA (10.00- 14.00)

03.05.2014r. ściana NIECZYNNA
10.05.2014r. wejście darmowe, dni otwarte LCW Paderewski i CRH Akademos

 

Zapraszamy.

2 marca 2014

Wyniki – Otwarte Mistrzostwa Lublina i Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego

W dniu 16 marca na ścianie LCW UP odbyły się Otwarte Mistrzostwa Lublina i Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego we wspinaczce sportowej w konkurencji na trudność.

IMG_3643

Ola Kurpas na drugiej drodze eliminacyjnej (fot. Michał Mrozik)

Najlepszymi studentami okazali się:

Panie:

Karina Mirosław (UP) – 1 miejsce

Gosia Rudzińska (UMCS) – 2 miejsce

Aleksandra Rudzińska (PL) – 3 miejsce

Panowie:

Kamil Gomółka (UP) – 1 miejsce

Karol Kowalczyk (UP) – 2 miejsce

Piotr Ginszt (UP) – 3 miejsce

Klasyfikacja drużynowa uczelni:

Panie:

UMCS – 1 miejsce

UP – 2 miejsce

PL – 3 miejsce

KUL – 4 miejsce

UM – 5 miejsce

Panowie:

UP – 1 miejsce

PL – 2 miejsce

UMCS – 3 miejsce

UM – 4 miejsce

W Otwartych Mistrzostwach Lublina wygrali:

Panie:

Agata Żyśko (Skarpa Lublin) – 1 miejsce

Olga Mącik (AKW Kotłownia) – 2 miejsce

Natalia Woś (Skarpa Lublin) – 3 miejsce

Panowie:
Michał Pietrucha (AZS PRz)– 1 miejsce
Krzysiek Markut – 2 miejsce
Michał Gryglicki- 3 miejsce

 

Pełne wyniki:

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego – indywidualna >>

Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego – drużynowa >>

Otwarte Mistrzostwa Lublina >>

OPEN >>

 

Galeria zdjęć Michał Mrozika >>

 

GRATULUJEMY :)